“Fantazmat” grabisin ndërtesën

Mënyra më e mirë për t’u maskuar nëse planifikoni për të grabitur një ndërtesë? Sipas këtyre dy djemve të vishesh si fantazmë…

Dy persona të mbuluar me çarçafë të bardhë, të cilët marrin objekte të ndryshme në një ndërtesë në Brazil, duken ne nje video te publikuar ne internet e cila ka marre edhe emrin “grabitja e fantazmave”.

Pamjet u regjistruan nga kamerat e sigurisë ku ndodhi krimi.

Dy personat dallohen teksa grabitin pjesë të shtrenjta kompjuterash, përfshirë edhe një printer.

Videoja u publikuan në internet dhe ka tërhequr menjëherë vëmendjen, duke grumbulluar me mijëra shikues dhe komente nga më gazmoret.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Vajza i kërkon meshkujve të kryejnë seks me të, ja reagimi i pabesueshëm i tyre (Video)

Çfarë ndodh kur femrat i kërkojnë meshkujve të kryejnë seks me ta? ...