“Escobari i Ballkanit, Klement Balili peshkon i qetë në resortin e tij luksoz”

Ish-kryeministri Sali Berisha ka zbuluar ‘vendndodhjen’ e Klemend Balilit, i ciliësuar nga mediat greke si ‘Eskobari i Ballkanit’, në një kohë kur ky i fundit është në kërkim ndërkomëbtar për trafik droge.

Me anë të një statusi në rrjetin social ‘Facebook’ Berisha ka publikuar një mesazh që i ka ardhur nga qytetari dixhital, i cili ka publikuar foto, ku sipas tij është Balili duhet peshkuar.

LEXO EDHE:  Arrestohet polici i burgjeve, u kap me drogë
Kliko per me shume info

“Escobari i Ballkanit nen mbrojtjen e Ediscobarit te Europes peshkon i qete ne resortin e tij luksoz “Sant Quaranta”! sb,” shkruan Sali Berisha në Facebook.

Kliko per me shume info

2 COMMENTS

  1. O doktorr po si ka mundesi qe I dallon kaq mire njerzit ne foto dhe ata qe vrave ne 21 Janar se di kush….po lerin popullin te jetojen jeten normale pse talleni,ndimoni dhe ju POPULLIN me aq as ka ndihmuar (escobari)pastaj dilni aty si PD&PS dhe beni te ndershmi.vonon po nuk harron thon te vjetrit tan dhe ju do ju vi dita.⚖⚖⚖

  2. o Berish na ke car me nder Narin o legen burr po si ore stu mbyll goja ty gerr verr o legen burr po ske pun tjeter ti po ky keshtu e ai ashtu po ce lidhje ke ti me keto gjera mor burr legen se e ke cuar shtepin 500 vjet mbrapa me keq se Enver hoxha. dhe tani fillon jo ky e jo ai ik e vdis lere ket popull reat se na ke car narin si shum

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here