Reshje masive dëbore, anulohen disa fluturime në aeroportin e Rinasit

Moti i acartë në Tiranë ka shfaqur problem në aeroportin e Rinasit, duke sjellë kështu edhe anulimin e disa fluturimeve si në vajtje, ashtu edhe në ardhje.
Në faqen online të aeroportit Nënë Tereza njoftohet anulimi i fluturimit të programuar për në 04:15 të së enjtes nga Tirana për në Beograd dhe është shtyrë për një orar tjetër fluturimi nga Tirana në Romë i programuar për në orën 05:40.

LEXO EDHE:  Zjarr i madh në Mirditë, ja dyshimet e policisë

Po ashtu njoftohet edhe anulimi i fluturimit nga Beogradi për në Tiranë, i programuar për në orën 01:35.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here