Era Istrefi thyen këmbën, ja çfarë ndodhi(Foto)

Era Istrefi u aksidentua në dëborë. Këtë lajm e bën të ditur vetë këngëtarja në një postim në Instagram me një foto. Aty shihet se ajo ka dëmtuar këmbën e saj mesa duket për shkak të një rrëshkitjeje. Era ka publikuar një foto në Instagram, në të cilën tregon se e ka vendosur këmbën në allçi. “Kujdes nga bora”,-shkruan këngëtarja krahas fotos së publikuar.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Zbulohen bisedat intime të modelit shqiptar me një mashkull, djali publikon mesazhet +18

Klinton Zeqiraj është model dhe moderator shqiptar, i cili u bë i ...