Era Istrefi pëson aksident dhe përfundon në spital…

Kengetarja Era Istrefi, e cila ka vendosur që të kalojë disa pushime dimërore në Brezovicë, duket se ka pësuar një incident për shkak të borës dhe ngricave.

Përmes një postimi të bërë në rrjetin social “Instagram”, Era shihet të ketë përfunduar në spital për shkak të këtij incidenti.

“Bëni kujdes nga gjithë kjo borë dhe akull njerëz”, shkruan në postimin e saj këngëtarja, e cila shihet me këmbën e fashuar.

Duket se Era ka rreshqitur ne debore duke ndryshur keshtu kemben te cilen i eshte dashur ta fashoje e ta vendose ne allci nen kujdesin e mjekeve me qellim rikuperimin e saj deri ne levizjen e plote.

Urojme qe kjo te mod ndikoje aspak ne karrieren e kengetares.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Prekëse/ Ronela Hajati dedikim babait: Ja fjalët që do të doja të t’i thoja

Një postim prekës është parë ditën e sotme nga këngëtarja Ronela Hajati. ...