EMRI/ Moti i keq, shënohet viktima e dytë në Sarandë

Shënohet viktima e dytë e motit në qytetin e Sarandës.  Një ditë pasi në Durrës nje tjeter endacak humbi jeten per shkak te temperaturave disa gradë nën zero.

Sipas informacioneve shtetasi i identifikuar si Leonard Beqiri, 54-vjec ka ndërruar jetë në spital.

Ai u gjet nga policia në gjendje të rëndë e në kushte të mjerueshme në një banese të braktisur në lagjen nr.2.

Burimet spitalore thanë se vdekja ka ardhur nga i ftohti dhe kequshqyerja.

Prej fillimit te vitit Beqiri ishte transportuar shpesh ne spital per t’u trajtuar. Beqiri prej kohesh jetonte ne nje automjet te braktisur, ishte pa familje.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Defekti në avionin ku udhëtonte kryeministri, Edi Rama mbetet në Singapor

Një avari në avionin e linjës Singapor-Frankfurt raportohet se ka sjellë ndërprerjen ...