Emri/ Rrëshqiti në akull, humb jetën 80-vjeçari në Vlorë

Një 80-vjeçar vjeçar ka humbur jetën sot në Vlorë, pasi kishte rrëshqitur në oborrin e shtëpisë të mbuluar nga akulli duke pësuar dëmtime në trup.
Bëhet e ditur se viktima është shtetasi Tasin Llanaj, i cili ndodhej në spital që prej datës 5 janar, ditë kur edhe kishte rrëshqitur në oborr por nuk ka mundur të mbijetojë duke ndërruar jetë sot.

Mjekët kanë shtuar se Llanaj ndërroi jetë si pasojë e dëmtimeve të shumta të marra nga rënia. Deri tani 10 persona kanë humbur jetën si pasojë e të ftohtit dhe ngricave.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

55 vota pro dhe 20 kundër, kuvendi shkarkon kreun e AMF

Kreu i AMF-së, Enkeljeda Shehi u shkarkua ditën e sotme në Kuvend ...