Emergjencë shëndetësore në Pukë, ambulanca nuk mund të futet në fshatin Buhok, pritet zjarrëfikësja

Një emergjencë shëndetësore është raportuar nga Puka në fshatin Buhot, dhe për shkak të motit të keq ambulance nuk mund të futet. Të dhënat paraparake kanë treguar se për këtë është lajmëruar zjarrëfikësja, dhe nëse as kjo e fundit nuk do të mundet, pritet ndërhyrja e helikopterit. Ende nuk dihet identiteti i të sëmuret. Vijon…

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Aksident tragjik në Sarandë, mjeti del nga rruga, vdes shoferi

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm rreth orës 08:05, ...