Golin e parë në serinë A, Elseid Hysaj e shënon në portën e tij…

Elseid Hysaj ka shkruar për herë të parë emrin në listë e golashënuesve të Serisë A, por fatkeqësisht jo siç shpresonte ai.

Mbrojtësi i përfaqësueses shqiptare shënoi autogol në minutën e 30 të ndeshjes mes Napolit dhe Sampdorias duke i dhënë përkohësisht disavantazhin 0-1 ekipit të tij.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.