Golin e parë në serinë A, Elseid Hysaj e shënon në portën e tij…

Elseid Hysaj ka shkruar për herë të parë emrin në listë e golashënuesve të Serisë A, por fatkeqësisht jo siç shpresonte ai.

Mbrojtësi i përfaqësueses shqiptare shënoi autogol në minutën e 30 të ndeshjes mes Napolit dhe Sampdorias duke i dhënë përkohësisht disavantazhin 0-1 ekipit të tij.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Politikani shqiptar i bën ‘’qejfin’’ vetes, i bashkohet turmës për në ndeshjen Itali- Shqipëri (Foto/ Video)

Shumë emocione për ndeshjen e sotme Itali- Shqipëri që luhet në Palermo.