Shmanget “El Clasico” e parakohshme

Percaktohen përplasjet çerekfinale të “Copa del Rey”, në Spanjë.

Tashmë dihen të gjitha ndeshjet e së mërkurës dhe të enjtes (18 dhe 19 janar), që do të luhen për këtë kompeticion në La Liga.

Kliko per me shume info

Po ashtu, janë fiksuar datat e çerekfinaleve të kthimit, konkretisht më 25 dhe 26 janar, të mërkurën dhe të enjten.

Shorti ka konfiguruar këto përballje: Real Sociedad-Barcelona , Alcorcón-Alavés, Atlético-Eibar dhe Real Madrid-Celta

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.