Shmanget “El Clasico” e parakohshme

Percaktohen përplasjet çerekfinale të “Copa del Rey”, në Spanjë.

Tashmë dihen të gjitha ndeshjet e së mërkurës dhe të enjtes (18 dhe 19 janar), që do të luhen për këtë kompeticion në La Liga.

Po ashtu, janë fiksuar datat e çerekfinaleve të kthimit, konkretisht më 25 dhe 26 janar, të mërkurën dhe të enjten.

Shorti ka konfiguruar këto përballje: Real Sociedad-Barcelona , Alcorcón-Alavés, Atlético-Eibar dhe Real Madrid-Celta

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Politikani shqiptar i bën ‘’qejfin’’ vetes, i bashkohet turmës për në ndeshjen Itali- Shqipëri (Foto/ Video)

Shumë emocione për ndeshjen e sotme Itali- Shqipëri që luhet në Palermo.