Eksperimenti mbi liqenin e ngrirë, mbytet 40-vjeçari në Fier

Një 40-vjeçar nga Fieri është bërë viktimë e një‘ ’eksperimenti’’ të rrezikshëm. Mësohet se Hajredin Xhelen, 40 vjec, banues në Fier, baba i dy fëmijëve adoleshentë, është mbytur sot në rezervuarin e fshatit Petovë.

Njoftimi i policisë:
“Më datën 11.01.2017, ora 13:20, në liqenin e fshatit Petovë, Fier, shtetasi Xh, rreth 40 vjeç, bari në fshatin Petovë, duke provuar të qëndroi sipër akullit të liqenit, është thyer akulli dhe është fundosur. Për pasojë ka gjetur vdekjen. Në vendgjarje ka shkuar grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here