E tmerrshme/ Ja çfarë i bën rrufeja këtij kamioni(Video)

Rrufeja ka tmerruar të gjithë njerëzit. Një video e xhiruar nga një kalimtar i rastit, tregon fuqinë e rrufesë, dhe sa të pasigurtë jemi. Papritur rrufeja ka goditur kamionin afër makinës duke e prerë pothuajse në mes. Për më shumë shikojeni videon:

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

“Më jep euro dhe bëjmë seks”, biseda erotike e Megit me të panjohurin

Rastet kur vajzat e reja në moshë bëjnë kompromis dhe shkojnë në ...