Durrsakja kërkon drejtësi, ja e pabesueshmja që i kishte ndodhur në Rinas

Ngjarjet e pabesueshme duket se nuk kanë fund në Shqipëri. Një rast i denoncuar në faqen JOQ, një grua është përballur me një padrejtësi. Pas pritjeve për orë të tëra, talljeve ndaj tyre dhe moskorrektësisë në orare, një tjetër ngjarje e bën akoma më të vështirë udhëtimin nga aeroporti i Rinasit.
Një qytetare nga Durrësi kishte prerë biletën Tiranë-Milano, por kur shkon në aeroport rreth një minutë me vonesë merr vesh se bileta e saj me Blu Panoramën i ishte shitur dikujt tjetër.
E ndier e pashpresë në vendin e saj, qytetarja shprehet se nuk di se ku të kërkojë të drejtën e saj dhe se këtu nuk ka shtet.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Fëmija po i vdiste nga kanceri, nëna rrezikoi duke i dhënë kanabis. E pabesueshme ajo që ndodhi më pas

Kanceri cdo vit po vret mijëra njerëz në të gjithë botën, pasi ...