Pas femrave, edhe djemtë e Durrësit zhvishen dhe luajnë me borë(Video)

Reshjet e dëborë ‘’mbytën’’ dhe qytetin e Durrësit sot. Nga ky fenomen, të rinjtë durrsakë kanë bërë veprime tepër të cmendura. Si fillim një një grup vajzash të reja, të cilat të veshura thuajse vetëm me të brendshme, nuk ngurruan të bënin striptizë dhe dëborë.
Por duket se kjo ka bërë xhelozë djemtë durrsakë të cilët i janë përgjigjur “me të njëjtën monedhë.”

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Fëmija po i vdiste nga kanceri, nëna rrezikoi duke i dhënë kanabis. E pabesueshme ajo që ndodhi më pas

Kanceri cdo vit po vret mijëra njerëz në të gjithë botën, pasi ...