Djemtë e Dibrës dhe Librazhdit sfidojnë Durrësin, lakuriq në temperaturat -18 gradë(Foto)

Çmenduritë e këtyre ditëve të acarta kanë kaluar kufinjtë. Vajzat e Durrësit një ditë më parë nga lumturia për dëborën u zhveshën në mes të ftohtit dhe pozuan duke i treguar të gjithëve këtë vepër. Nuk vonoi shumë dhe djemtë e Durrësit sfiduan vajzat e qytetit të tyre. Por, cmenduria nuk mbaron këtu. Sot disa djem nga qyteti i Librazhdit kanë postuar një foto në temperaturë -12 gradë celcius. Fotot e postuara nga JOQ, shihet si ata kanë dalë jashtë në mes të dëborës të veshur vetëm me pantallona, pa bluzë dhe në duar mbajnë nga një gotë verë. Por nuk ka vonuar shumë dhe djemtë dibranë i kanë sfiduar. Nga qyteti i Dibrës ku temperaturat janë edhe më të ulëta, -18 gradë, djemtë kanë pozuar për aparatin fotografik, gjysmë të zhveshur..

LEXO EDHE:  “Presidentet”; Shfaqja e re në Teatrin Kombëtar Eksperimental

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here