“Djalli zbret në Tokë, e fotografojnë në rrugë”

Një fotograf nga Arizona ka deklaruar se ka shkrepur disa foto në të cilat duket një djall gjigant me krahë të mëdha.

Pamjet e kapura nga Richard Christianson janë pëlqyer në rrjetin social Facebook më shumë se 100,000 herë.

Skena ku janë shkrepur fotot duket se është e zhytur në mjegull dhe rrugët janë në ngjyrë portokalli, gjë që krijon një pamje të vërtetë ferri.

Duke kërkuar ndihmë nga publiku, ai shkroi: “Ç’dreqin shihni në këtë foto?”

Një përdorues i Facebook tha se në pamje të parë krijesa në foto dukej më të vërtetë si një djall.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Jetoi 256 vjet, njeriu më i moshuar ju tregon sekretin

Nuk është as legjendë dhe as përrallë. Mund të duket si e ...