Dhunon mbesën 10-vjecare, arrestohet autori në Fier

Një 29-vjeçar në Fier është arrestuar nga policia për dhunë në familje.

Shtetasi me iniciale Ladi.O akuzohet se gjatë ditës së djeshme ka dhunuar fizikisht dhe psikologjikisht vajzën 10 vjeçare të vëllait të tij.

Kliko per me shume info

Policia tha se materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier për veprën penale “Dhunë në familje”.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here