Kishte dhimbje të forta barku, mjekët i gjejnë tmerrin në stomak

Një vajzë 15 vjeçare në Indi përfundoi në spital me dhimbje të forta barku dhe nuk ishte në gjendje të hante dhe as të pinte.

Kur mjekët i bënë asaj një skaner, mbetën të tronditur. E reja nga shteti Punjab i Indisë kishte një masë të madhe brenda stomakut të saj, shkruan Daily Mail.

Adoleshentja ishte diagnostikuar me një sëmundje të rrallë e quajtur sindroma Rapunzel, e cila bënte që ajo të hante qimet e saj.

Mjekët mësuan se vajza kishte konsumuar për vite të tëra flokët, ndërsa stomaku nuk i ka tretur dot. Sasia e leshit të grumbulluar është rreth 2 kg, i cili i është hequr tashmë nëpërmjet ndërhyrjes kirurgjikale.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Nëse nuk e keni përjetuar këtë lloj orgazme, atëherë nuk e keni shijuar kurrë seksin

Është konsideruar si e paarritshme, por në fakt shumë çifte kanë përjetuar ...