Deputeti i PS-së nxehet me Manjanin: Keqardhje që votova ty…pervers!

Deputeti i Partisë Socialiste, Pirro Lutaj ka reaguar ashpër ndaj ish-ministrit të Drejtësisë, Ylli Manjani.

Manjani u shkarkua një ditë më parë nga kryeministri Edi Rama me miratim edhe të kreut të LSI-së, Ilir Metës.

“Keqardhje për votën që i kam dhënë këtij perversi, unë deputeti ‘koti’”, – shkruan në profilin e tij në “Facebook” deputeti socialist.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

One comment

  1. Ja dhe Pirro Lutaj pergjigjet. Nuk me zhgenjeu qe do te ngjiste nje shkalle tjeter ne kete debat duke me treguar cfar klase politike kemi. Pirroja u be doktorri qe vendos kush jan te cmendur. Nje ish minister thote te verteten dhe pirroja duke harruar se ne cvend te vogel jemi ia fut kot. Ketu cdo gje merret vesh, shoku Pirro. Ne ate komisionin ku fole po e ndrisni shkoni dhe beni qyfyre. Ju e keni portokalli gjith vitin Shoku Pirro, dhe me e bukura nuk paguani dhe abonimin. Po normalisht se jeni AKTORE. Diplomacia per ju shoku Pirro eshte ne nje liber tjeter te cilin nuk e keni lexuar. Gjithmone kam qene me PS por tani me vjen turp te shoh se cfare ane kam mbajtur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Moderatorja Vasili: Nëse do të kishit Zotin përpara, çfarë do t’i thoshit?, përgjigjia e Ramës do t’ju befasojë

Një natë më parë Rama ishte i ftuar në emsionin ‘’Me studio ...