Deputeti i PS ironizon Manjanin, ai i përgjigjet: Kërko përgjigjet e Ramës

Deputeti i Ps, Piro Lutaj, ditën e sotme në komisionin e ligjeve tha se do presim analizat mejkësore të Manjanit. Ish-ministria e quan atë një deputet koti dhe e sugjeron të kërkojë analizat e krueyarit. Për këtë ironi, Manjani ka reaguar në Facebook, duke i kthyer një përgjigje deputetit:
“Përshëndetje, Po lexoj në një portal që, një deputet koti i Komisionit të Ligjeve kërkon analizat e mia mjekësore..! I sugjeroj deputetit rilindas të kërkojë analizat e Kryetarit të vet! Nëse nuk ja jep i sugjeroj ta kerkojë në memorien e shtypit shqipëtar. Ja ka botuar Gazeta Tema kohë më parë”.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Rrëfimi/ Trafiku i armëve Serbi-Shqipëri-Greqi, ja çfarë tha gjermanja nga burgu

Një rrëfim është bërë nga gjermanja për trafikimin e armëvë të linjës ...