Denoncimi/ Plagosi familjarët e ish-gruas, gjyshi bën veprime të turpshme me nipin

Pas tragjedisë së trefishtë që shkaktoi Marjan Levanti, që qëlloi me thikë ish-vjehrrin, ish-vjehrrën dhe ish-kunatin, një tjetër skandal mësohet të ketë ndodhur në këtë familje. Burimet nga policia e Tiranës kanë deklaruar se mamaja e Marian Levantit, AfërditaLevanti, 59 vjeç, ka denoncuar në polici ish-krushkun FeritKocaqi. Sipas tyre, 73-vjeçari ka bërë veprime të turpshme me nipin e tij të mitur 9-vjeçar.

Policia ka nisur hetimet në gjendje të lirë ndaj 73-vjeçarit Ferit Kocaqi. Para disa javësh, Gjykata ndaloi gjithashtu 59-vjeçaren Afërdita Levanti që t’i afrohej nipit.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Pushtohet Fieri, ja çfarë po ndodh

Banorët e Fierit janë vendosur pranë bashkisë së qytetit, duke protestuar. Mësohet ...