‘Denoncimi’/ Një familje shqiptare uron festat dhe akuzon moderatorin: ‘’Arditi na ka vjedhur…’’ (Foto)

E diela e parë e vitit 2017 ka gjetur të gjithë shqiptarët të fokusuar pas Tv, duke ndjekur programet për festat, ndër të cilat ishte dhe ‘’E Diela Shqiptare’’ me Arditin.
Një ‘denoncim’ nga një familje kundrejtë moderatorit Ardit Gjebrea ka ardhur në faqen JOQ. Një familje është ndjerë njëkohësisht edhe e lumtur edhe e çuditur për shkak të asaj që panë te Arditi. Mesa duket rastësisht xhaketa e Arditit dhe mbulesa e tyre e bukës ngjanin tmerrësisht shumë.
Madje në formë shakaje zonja e ka dërguar foton e krahasimit pranë ”JOQ”, duke uruar të gjithë shqiptarët për Vitin e Ri.
”Përshëndetje JOQ, po qeshim me lot, na ka vjedhur Arditi mbulesën e tavolinës. Postojeni si shaka. Gëzuar shqiptarë.”

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Këngëtari shqiptar sfidon pasaniket, publikon shtëpinë e tij 300 mijë euro

Pa e ditur arsyen, kohët e fundit është vënë re një “inat” ...