Denoncimi/ Berisha: Shullazi kërcënon dëshmitarët nga burgu

‘’Shullazi kërcënon dëshmitarët nga burgu’’, kështu shkruan ish- kryeministri Berisha në Facebook, sipas të cilit është bërë një denoncim nga një oficer i policisë së burgjeve.
Sipas tij, Emiljano Shullazi ka dy celularë në qeli që i ka siguruar nga djali i hallës, i cili punon shofer i nëndrejtorit tek Drejtoria e Burgjeve.

Denoncimi në Facebook-un e ish-Kryeministrit Sali Berisha:
Oficeri dixhital denoncon:

-Bashkepunimin e drejtuesve te burgjeve me Shullazin.

-Presionin e tij ndaj deshmitareve. sb

“Pershendetje z. Berisha dhe Gëzuar vitin e ri.
Jame oficer ne policine e burgjeve Doja te te jepja nje informacion per Shullazin..

Djali i halles se Shullazit punon shofer i nen drejtorit tek drejtoria e burgjeve ( Fatjon Bonaca ) dhe shpesh here shkon dhe takohet me Shullazin .. Aktualisht Shullazi ka 2 telefona celular qe i mban ne burg dhe ben kercenime tek deshmitaret dhe policia e burgjeve e di por nuk ja marin dot sepse kane frike se Fatjoni i thote do ju heq nga puna po e kontrrolluat dhomen e Emilianos .”

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

E rëndë në protestën e PD-së, demokratët “i vënë flakën” Kryeministrisë (Video)

Një natë më parë protestuesit ndërmorën një hap shumë të rrezikshëm kundrejtë ...