‘’Demaskohet’’ Greta Koçi, i zbulojnë protezat e silikonit(Foto+Video)

Greta Koçi ‘’viktimë’’ e Vipave të Bllokut. Së fundmi, kjo faqe ka vënë në pah ndryshimet në të pasmet e këngëtares. Madje për ta treguar këtë me “fakte”, ata kanë publikuar disa foto.
Ndërkaq, “Vipat e Bllokut” kanë publikuar edhe një foto të Gretës në moshë më të re, për të bërë krahasim në fizikun e saj.
“Greta Koci dhe protezat e silikonit”, shkruhet në foton e publikuar në Instagram.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Këngëtari shqiptar sfidon pasaniket, publikon shtëpinë e tij 300 mijë euro

Pa e ditur arsyen, kohët e fundit është vënë re një “inat” ...