Dëbora/ Bëni kujdes! Makinat “ngecin” nëpër rrugët e Tiranës

Reshjet e dëborës kanë shkaktuar mjaft probleme nëpër rrugët e Tiranës. Sipas meterologëve, nata do të jetë e ftohte me temperatura nën zero dhe për pasojë do të ketë ngrica në rrugë e trotuare.
Në disa zona të Tiranës situata është problematike dhe shumë makina janë bllokuar në mes të rrugës për shkak të ngricave.

Gjithashtu, Policia Rrugore njoftoi se autostrada Tiranë -Durrës duhet kaluar vetem me zinxhirë.

Tregoni kujdes në lëvizje dhe kufizoni shpejtësinë!

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Spitali privat reklamon: Përqafoje Jetën. Qytetari: Kuletën, aty hyn me rroba e del pa brekë!

Një qytetar ka reaguar në mënyrë shumë ironike ndaj reklamës së Spitalit ...