Zhvishet ish e dashura, Justin Bieber ja cfarë ka humbur

Me format perfekte dhe bukurinë që e karakterizon, nuk është e vështirë të kuptohet se çfarë e tërhoqi Justin Bieber te Chantel Jeffries.

Modelja 23 vjeçare ka shfaqur se fundi fizikun e saj mahnitës teksa ndodhet në plazhet e Miamit.

Bukuroshja e veshur me bikini të bardha, Chantel dukej më seksi se kurrë duke i treguar kështu këngëtarit se çfarë ka humbur.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Modelja 42-vjeçare turpërohet, nxjerr ‘’zogun’’ në mes të plazhit(Foto+16)

Victoria Silvstedt, ndonëse ka ka shumë vite mbi kurriz, ende mbetet ‘’seksi’’ dhe ...