Zhvishet ish e dashura, Justin Bieber ja cfarë ka humbur

Me format perfekte dhe bukurinë që e karakterizon, nuk është e vështirë të kuptohet se çfarë e tërhoqi Justin Bieber te Chantel Jeffries.

Modelja 23 vjeçare ka shfaqur se fundi fizikun e saj mahnitës teksa ndodhet në plazhet e Miamit.

Kliko per me shume info

Bukuroshja e veshur me bikini të bardha, Chantel dukej më seksi se kurrë duke i treguar kështu këngëtarit se çfarë ka humbur.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here