“Çudit” Elhaida Dani, nuk e keni parë ndonjëherë kështu…

Elhaida Dani, këngëtarja që përfaqësoi Shqipërinë në “Eurovision” në vitin 2015 me këngën “I’m alive”, është padyshim një nga emrat më të vlerësuar të muzikës së brezit të ri.

Atë e kemi parë gjithnjë të veshur shumë serioze, por kësaj here Elhaida ka postuar dy fotografi në Instagram ku shfaqet me rrobabanjo.

Këngëtares mesa duket po i mungon stina e nxehtë dhe do të donte të ishte duke shijuar rrezet e diellit në plazh, në këto momente.

 

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Prekëse/ Ronela Hajati dedikim babait: Ja fjalët që do të doja të t’i thoja

Një postim prekës është parë ditën e sotme nga këngëtarja Ronela Hajati. ...