Cmendet biondja seksi, masakron klientët me sëpatë në dyqan

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Australi ditën e sotme, ku pamjet e regjistruara nga kamera e sigurisë në një dyqan tregojnë momente vërtet të tmerrshme. Në vajzë e re bionde, ka hyrë në një dyqan në Sidney me një sëpatë në dorë, dhe ka filluar të godasë personat që ndodheshin aty.

24-vjeçarja e identifikuar si Evie Amati, fillimisht ka goditur pronarin e dyqanit, duke i shkaktuar dëmtime të rënda në fytyrë, e më pas i është drejtuar një klientëve.

Nga regjistrimet e kamerës, duket momenti ku pasi rrëzon klienten pas goditjes së parë, fillon ta godasë sërish.

Mësohet se dy të plagosurit ndodhen jashtë rrezikut për jetën, ndërsa policia është vënë në ndjekje të 24-vjeçares, tashmë të identifikuar.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Nëse nuk e keni përjetuar këtë lloj orgazme, atëherë nuk e keni shijuar kurrë seksin

Është konsideruar si e paarritshme, por në fakt shumë çifte kanë përjetuar ...