Chloe Khan nuk përmbahet, publikon video seksi në sauna(Video)

Provokuese dhe seksi, Chloe Khan e tregon këtë gjë cdo ditë. Ish ylli i Big Brotherit britanik, këtë të premte ka publikuar në Snapchat një video të nxehtë në sauna gjatë pushimeve në Ukrainë.
Në klip, modelja 25 vjeçare, shfaqet me të brendshme të zeza ndërkohë që relaksohet me mikeshat e saj.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

“Stresi” publikon një video të rëndë, zbulon mashtrimin e madh të Vipave në Youtube

Klikimet ne Youtube blihen, dhe kjo tashme nuk perben lajm. Por se ...