Bukuroshja “vrasëse” Camila Cabello ekspozon trupin

Së fundi ajo shpalli largimin e saj nga grupi ku u bë e famshme, “Fifth Harmony”.

Bëhet fjalë për bukuroshen Camila Cabello e cila tregon se po ja del mirë dhe pas largimit nga grupi.

Këngëtarja 19 vjecare është duke pushuar në Meksikë. Ajo ka shpërndarë një fotografi në Instagram ku shfaq
trupin e saj seksi.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Prekëse/ Ronela Hajati dedikim babait: Ja fjalët që do të doja të t’i thoja

Një postim prekës është parë ditën e sotme nga këngëtarja Ronela Hajati. ...