Bukuroshja “vrasëse” Camila Cabello ekspozon trupin

Së fundi ajo shpalli largimin e saj nga grupi ku u bë e famshme, “Fifth Harmony”.

Bëhet fjalë për bukuroshen Camila Cabello e cila tregon se po ja del mirë dhe pas largimit nga grupi.

Kliko per me shume info

Këngëtarja 19 vjecare është duke pushuar në Meksikë. Ajo ka shpërndarë një fotografi në Instagram ku shfaq
trupin e saj seksi.

LEXO EDHE:  Çanit i shpëton goja: Zonë e Lirë nuk është më e lirë

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here