Burri kap mat gruan brenda në makinë me një mashkull, s’e ndalin dot as policët

Ky është momenti kur një burrë kap mat bashkëshorten e tij duke e tradhtuar brenda në makinë me një burrë tjetër.

Ai po reagon në mënyrë të papërmbajtshme para makinës, ndërsa në vendngjarje ndodhen edhe 5 policë.
Gjithçka është zhvilluar në Meksikë.

Burri ishte duke udhëtuar si çdo ditë, kur papritur ktheu kokën nga xhami dhe pa se gruaja e tij ndodhej brenda njërës prej makinave të familjes së tyre, me një burrë të panjohur, në momente shumë intime.

Ai ndaloi menjëherë automjetin, zbriti dhe filloi të bënte potere në rrugë, ndërsa gruaja mbylli menjëherë xhamat. Shikojeni vetë reagimin e këtij burri në acarim e sipër.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

A keni punë stresuese? Rrezikoheni nga këto 5 lloje kanceri

Nëse po punoni nën stres, nuk është në rrezik vetëm tensioni juaj ...