EMRI/ I riu gjendet i vdekur në burgun e Rrogozhinës, ishte transferuar para 1 jave

Një i dënuar është gjetur i vdekur në Burgun e Rrogozhinës.

Policia bën me dije se emri i tij është Estref Halili.
22-vjeçari u transferua nga paraburgimi në Fier për në burgun e sigurisë së lartë në Rrogozhinë një javë më parë (26 dhjetor).

Mësohet se ai është arrestuar pasi në automjetin e tij është gjetur një sasi lënde narkotike, e llojit kanabis dhe një armë e ftohtë, thikë.

Sipas burimeve paraprake ai u gjet u gjet i varur në qeli.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Përplasja e dy motorave, humb jetën i riu

Humb jeten drejtuesi një prej motorave të aksidentuar një ditë më parë ...