Ky është ‘’bosi’’ nga Durrësi që shfrytëzonte tre të miturat si prostitutë(Foto)

Policia e Durrësit bën të ditur identitetin e 37-vjeçarit të akuzuar për shfrytëzim ndaj të miturave për prostitucion. Personi në fjalë mësohet se ka një jetë luksozë, ku sipas postimeve të tij në Facebook, ai gëzon një makinë luksoze, e deri tek veshjet e markave të mëdha.

Gaxha, banues në qytetin bregdetar, u kap në flagrancë duke shfrytëzuar për prostitucion adoleshentet me inicialet S.P., B.A., dhe K.Xh. të treja 17 vjeçe, kundrejt pagesës.

LEXO EDHE:  Belgjikë, gjyqi për çiftin shqiptar që fshehen drogen në kukullen e femijës
Kliko per me shume info

Në vijim të hetimeve dhe në bashkëpunim me Prokurorinë filloi procedimi penal në gjendje të lirë në ngarkim të një prej të miturave, konkretisht K.Xh. 17 vjeçe, për veprën penale “Prostitucion”.

 

Kliko per me shume info

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here