BORXHI/ Të riut i zënë pritë në Vorë, e rrahin keq dhe i vënë pistoletën në kokë

Katër persona kanë zënë në pritë një 33-vjecar ditën e djeshme në rrugën Tiranë-Vorë.

Mësohet se i riu me iniciale K.H, banues në Tiranë ka qenë duke u kthyer në shtëpi kur 4 persona i kanë zënë pritë dhe e kanë rrahur. Madje, njëri prej tyre i ka vënë pistoletën në kokë dhe e ka goditur me qytën e saj.

I riu ka rënë pa ndjenja nga dhuna dhe është dërguar menjëherë në Spitalin Ushtarak. Ndërkohë, katër të rinjtë janë larguar me një automjet nga vendngjarja.

Policia ka nisur punën për kapjen e autorëve. Dyshohet se ai ka patur disa para borxh dhe është rrahur nga huadhënësit.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Kapet me drogë dhe armë zjarri në makinë, arrestohet 30-vjeçari shqiptar në Janinë

Një shtetas shqiptar është arrestuar nga policia greke pasi në kufirin greko ...