Bora, shikoni cfarë ndodhi në aeroportin e Londrës

Koha e keqe që ka goditur gjithë Ballkanin dhe Evropën, me borë dhe ngrica, po fokusohet tashmë drejt veriut duke goditur në mënyrë të veçantë edhe Britaninë e Madhe.

Sipas Sky News, erërat e forta dhe dëbora me intensitet të lartë që po vazhdon të bjerë në të gjithë Britaninë e Madhe kanë bërë që aeroporti londinez Heathrow e Gatwick të anulojë dhjetëra fluturime.

Aeroporti londinez, sipas një komunikate për mediat, iu kërkon pasagjerëve që duhet të kryejnë fluturime nga ky aeroport të kontrollojnë më parë fluturimet e tyre online, para se të paraqiten në aeroport.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Shpërthim në një bllok banesash në Londër, 5 të plagosur

Pesë persona u plagosen nga një shpërthim i fuqishëm në një bllok ...