Bora e parë në Tiranë ‘’çmendi’’ VIP-at, ja pozat më ekstreme(Foto)

Pas 32 vitesh bie borë në Tiranë, entuzuasmi është i madh, aq sa ka kaluar në ekstrem.

Javë më parë pamë sfidat ekstreme të njerëzve mbi dëborën, këtë herë nuk munguan VIP-at në këto cmenduri. Më interesantja ishte foto e vajzës së Ema Andreas, Sara Kapo, e cila me një libër në dorë dhe me rrobebanjo pozoi e shtrirë në borë.


Rreth orës 20:00 të mbrëmjes së djeshme qytetarët e Tiranës kanë mundur të shohin flokët e parë të borës, të cilat mbuluan rrugët e kryeqytetit.

 

 

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Justin Bieber në rrezik për jetën?

Cmenduritë e Bieberit kalojnë kufinjtë me këtë ndodhi të fundit. Ylli 23-vjecar ...