Bora cmend vajzat në Durrës, striptizëm e sparkatë natën në acar

Vajzat e një klubi striptizmi kanë sfiduar jo vetëm temperaturat e ulëta nën zero mbrëmjen e djeshme, por edhe meshkujt e qytetit të Durrësit, teksa kanë dalë të zhveshura thuajse tërësisht, vetëm me të brendshme, dhe kanë kërcyer në dëborë.

JOQ gjatë orëve të natës publikoi një video të dërguar nga vajat në redaksinë tonë, teksa bukuroshet shiheshin duke bërë foto e video, por me sa duket, festa e tyre ka vazhduar gjatë e vajzat nuk u janë trembur aspak temperaturave të pafavorshme.

Ato kanë hapur këmbët dhe kanë bërë spërkatën në borë, duke bërë kështu në një farë mënyre qindra meshkuj për vete. Mos harroni, vajzat janë profesioniste dhe punën e tyre tregojnë se dinë ta bëjnë më së miri, edhe kur temperaturat janë nën zero gradë.joq

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Jetoi 256 vjet, njeriu më i moshuar ju tregon sekretin

Nuk është as legjendë dhe as përrallë. Mund të duket si e ...