Bleona siç e ka bërë nëna, bën joga nudo(Foto+16)

Pozat nudo të Bleonas janë bërë dicka e zakonshme për të gjithë fansat. Shumë aktive në rrjetet sociale, këngëtarja, Bleona Qerreti ka befasuar të gjithë me lëvizjen e fundit në rrjetet sociale.
Bleona e ka nisur ditën me joga, por jo si zakonisht, pasi që shfaqet krejtësisht lakuriq dhe në një pozicion aspak normal.
Ky lloj pozicioni është mënyra më e mirë për të çliruar energjitë negative, sipas Bleonës.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

FOTO +18/ Aktores së njohur i del ‘zogu’ në tapetin e kuq të ‘Oscar’, s’kishte as të….

Aktorja e njohur Blanca Blanco pati një paraqitje jo fort të bukur në ...