Bleona siç e ka bërë nëna, bën joga nudo(Foto+16)

Pozat nudo të Bleonas janë bërë dicka e zakonshme për të gjithë fansat. Shumë aktive në rrjetet sociale, këngëtarja, Bleona Qerreti ka befasuar të gjithë me lëvizjen e fundit në rrjetet sociale.
Bleona e ka nisur ditën me joga, por jo si zakonisht, pasi që shfaqet krejtësisht lakuriq dhe në një pozicion aspak normal.
Ky lloj pozicioni është mënyra më e mirë për të çliruar energjitë negative, sipas Bleonës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.