FOTO/ Biondja nga Durrësi shkon në Malësi të Madhe dhe i sfidon të gjithë

Në qytete të ndryshme në Shqipëri rënia e borës ishte padyshim një nga evenimentet më të bukura të vitit, pavarësisht vështirësive që do të sillte ajo. Konkretisht në Durrës e Sarandë njerëzit porsa ndjenë flokët e parë të dëborës, nuk nguruan të bënin foto dhe t’i postonin më pas në Facebook.

Një vajzë e re nga Durrësi në pamundësi për tu ngritur nga shtrati kur ra bora në Durrës, për shkak të gripit vendosi që pas disa ditësh të shkojë në Malësinë të Madhe dhe për të sfiduar gripin, të ftohtët dhe çunat heq bluzën dhe bën foto vetëm me reçipeta.

Kliko per me shume info

E guximshme apo jo? Duke qenë se vajza ndërsa dërgoi fotot të JOQ preferoi të qëndronte anonime, duke i respektuar dëshirën e mbajmë të fshehur identitetin e saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here