Bie nga tarraca, humb jetën 62-vjecari në Gjirokastër

Temperaturat disa gradë nën 0 kanë ngrirë tubacionet e ujit në shumë qytetet. Nisur nga kjo situatë 62-vjeçari Vasil Kaçi, banues në lagjen Granica të Gjirokastrës ka hipur në tarracën e banesës.

Por 62-vjeçarit i ka rrëshqitur këmba dhe ka rënë nga një lartësi e konsiderueshme. Ai është dërguar me urgjencë në spitalin rajonal “Omer Nishani”, por fatkeqësisht ka ndërruar jetë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Masakruan me thikë të riun në Vlorë, lirohet 27-vjeçari, vëllai merr përsipër krimin: Unë jam vrasësi

Policia e Vlorës dy ditë pas vdekjes së 22-vjecarit Armando Rrapaj, ka ...