Bella Hadid publikon foto të nxehta, ja cfarë ka humbur “The Weekend”

28
Kliko per me shume info

Nderkohe qe flitet për një romancë mes Selena Gomez dhe The Weeknd, ish e dashura e këtij të fundit, modelja Bella Hadid nuk ka qëndruar jashtë vëmendjes.

20-vjeçarja ka postuar një video ku tregon trupin e saj perfekt në llogarinë e saj në rrjetet sociale. Në diçiturën e videos, ajo shkruan: “natën e mirë… dashuri dhe dritë për të gjithë ju… e lumtur që jam në shtëpi”.

Kliko per me shume info

Bella, e cila dihet që bën kurse për boks, tregon mjaft krenare format e saj, pasqyrë e një trajnimi rigoroz.

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here