Bella Hadid publikon foto të nxehta, ja cfarë ka humbur “The Weekend”

Nderkohe qe flitet për një romancë mes Selena Gomez dhe The Weeknd, ish e dashura e këtij të fundit, modelja Bella Hadid nuk ka qëndruar jashtë vëmendjes.

20-vjeçarja ka postuar një video ku tregon trupin e saj perfekt në llogarinë e saj në rrjetet sociale. Në diçiturën e videos, ajo shkruan: “natën e mirë… dashuri dhe dritë për të gjithë ju… e lumtur që jam në shtëpi”.

Bella, e cila dihet që bën kurse për boks, tregon mjaft krenare format e saj, pasqyrë e një trajnimi rigoroz.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Këngëtari shqiptar sfidon pasaniket, publikon shtëpinë e tij 300 mijë euro

Pa e ditur arsyen, kohët e fundit është vënë re një “inat” ...