Bashkëshortja e Haradinajt: Ramush, duart t’i lidhin, por forcën kurrë

Pas vendimit të gjykatës së Colmarit të Francës që Ramush Haradinaj të lirohet me kusht ka reaguar edhe bashkëshortja e tij.

Anita Muçaj-Haradinaj përmes një statusi në profilin e saj zyrtar në Facebook, ka ironizuar edhe me mos reagimin e presidentit të Kosovës Hashim Thaci i cili po qëndron në Amerikë si dhe me kryeministrin Isa Mustafa.

LEXO EDHE:  Më shumë se 80 deputetë shqiptarë mbajnë armë!
Kliko per me shume info

Postimi i plotë:

Nje Kryeminister me 72 dosje qe e mbajn peng, e nje president tugjare qe ka shku mu marr me shitblerje biletash per inaugurim te Presidentit Amerikan mesiguri s’kane pas kohe ende me komentu vendimin e Gjykates per Ramushin!!! Koha do te flase per ju!!!!

Ramush, duart t’i lidhin por forcen dhe vullnetin per ta bere Kosoven shtet kuptimplot s’mundet me ta lidh askush!!!

LEXO EDHE:  Shkeli me këmbë flamurin kroat në Parlamentin serb, KE dënon rëndë Sheshel

S’kane mujt as atehere e as tash e as neser!!!!

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here