Barack Obama në momentet më HIT internet (Video)

Barack Obama, gjatë tetë viteve sa ishte në krye të Shteteve të Bashkuara, jo rrallë herë e ka shfaqur në publik sensin e humorit, për të cilin do të mbahet në mend.
BBC ka bërë një përmbledhje të këtyre momenteve në një video të përkthyer nga Express, e të cilën mund ta ndiqeni më poshtë.
1.Kur një punëtor i picerisë e përqafoi atë në stil ariu.
2.Shakaja gjatë një darke në Shtëpinë e Bardhë: “E gjithë kjo polemikë për Jay Z që po shkon në Kuba. E pabesueshme… Kam 99 probleme dhe tash Jay Z është njëra nga to.”
3.Përformimi i një klasiku të Al Green.
4.Vallëzimi Tango.
5.Takimi me një 106-vjeçare.

Five times US President Obama went viral

Five times Barack Obama went viral.

Posted by BBC News on Dienstag, 10. Januar 2017

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Këngëtari shqiptar sfidon pasaniket, publikon shtëpinë e tij 300 mijë euro

Pa e ditur arsyen, kohët e fundit është vënë re një “inat” ...