Baloteli, rebel në fushë, por shembulli perfekt në jetën e vajzës së tij(Video)

I mirënjohuri si rebeli më i madh në fushën e futbollit, italiani Mario Baloteli, së fundmi është parë ndryshe. Në një video të publikuar nga vetë ai në Instagram, shihet përkujdesi që ka ndaj vajzës së tij, dhe sa ndryshe është jashtë fushe. Pia është fëmija që futbollisti italian ka me shoëgirlin Raffaella Fico, por pavarësisht se të dy nuk janë më bashkë, Mario vazhdon të takojë rregullisht vogëlushen.

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

A video posted by Mario Balotelli🇮🇹🗿👪 (@mb459) on

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Këngëtari shqiptar sfidon pasaniket, publikon shtëpinë e tij 300 mijë euro

Pa e ditur arsyen, kohët e fundit është vënë re një “inat” ...