Balerina e STOP ‘’viktimë” e turpit, ajo ngre këmbën dhe… (Video)

Alba Hoxha, balerina e ‘’STOP’’ është hasur me një incident të vogël. Siç duket edhe në këtë video të disa ditëve më parë Alba, ka qenë duke performuar një spërkatë vertikale,  në momentin që ka ulur këmbët është ngatërruar me getat që kishte veshur. Për këtë incident, nuk ka mbetur pa komentuar Samiri. Minuta 06:10.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Këngëtarja shpërthen ndaj Adelina Ismajlit: Ti e nise vallen e prostitucionit!

Adelina Ismaili disa ditë më parë ishte e ftuar në një intervistë ...