Nami në autostradën Tiranë-Durrës, “plasën” aksidentet rresht

Bëni kujdes nëse udhëtoni me makinë! Sapo njoftohemi për aksidente të shumta në autostradën Tiranë-Durrës si pasojë e rrëshkitjes nga dëbora.

Vërtet ky është një fenomen që ndodh rrallë për Tiranën dhe Durrësin por ju lutem bëni kujdes pasi mund ta pësoni rëndë.

Deri tani nuk ka ende ndonjë konfirmim për të dëmtuar në njerëz. Fotot e mëposhtme janë shkrepur vetëm pak momente më parë./joq

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Cila ishte fyerja ndaj Berishës në miting që i vuri zjarrin Tropojës në 1997?

Izet Haxhia, i dënuar me 20 vite burg si bashkëpunëtor në vrasjen ...