Aurela Hoxha ndryshon “look”, ja si duket modelja

Modelja e njohur shqiptare, Aurela Hoxha duket se është bërë bionde.

Hoxha shpesh është identifikuar si një “brune klasike”, por sic duket ka zgjedhur të eksperimentojë me ngjyrën e flokëve.

Vetë Aurela ka publikuar në rrjetet sociale një foto ku shfaqet me flokët ndryshe.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ja cila është super vila e Armina Mevlanit dhe Shkelzen Berishës

Shpeshherë ka ndodhur që Armina Mevlani të ketë publikuar foto nga dritarja ...