Arrestimi i Haradinaj, reagon këngëtarja: Shqiponjat s’duhet të rrijnë në kafaz!

Këngëtarja e njohur, Artjola Toska ka reaguar për arrestimin e Ramush Haradinaj pak ditë më parë në Francë.

Këngëtarja ka publikuar një foto së bashku me Haradinaj dhe shkruan “shqiponjat s’duhet të rrijnë në kafaz”.

Haradinaj po mbahet në paraburgim deri në mbërritjen e kërkesës së Serbisë për ekstradim./LajmiFundit.al/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Prekëse/ Ronela Hajati dedikim babait: Ja fjalët që do të doja të t’i thoja

Një postim prekës është parë ditën e sotme nga këngëtarja Ronela Hajati. ...