Armina Mevlani larg nga i ftohti, ja ku po bën plazh…

Bukuroshja Armina Mevlani e ka gjetur zgjidhjen për tu arratisur nga i ftohti i acartë që ka pushtuar Shqipërinë.

Ish-Miss Shqipëria po shijon rrezet e diellit në plazhet e Meksikës. Këtë e ka treguar përmes fotove të publikuara në llogarinë e saj në Instagram, ku shfaqet duke pushuar në “Playa del Carmen”.

“Duke shijuar Meksikon e bukur,” shkruan Armina në një nga postimet.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

One comment

  1. nuk ka faj, jane parate e shqiptareve, buka e femijeve te shqi[ptareve te mjere. Kjo shqiptaret vuajne per kafshaten e bukes dhe nuk kane ilace te kurohen. KAFSHA-sali del dhe leh se i vjen keq per shqiptaret…..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Videot porno të Kim Kardashian, zbulohen disa detaje që do t’ju lenë pa mend (Foto+18)

U bënë plot dhjetë vite që nga nga lëshimi i kasteës pornografike ...