Anxhela Peristeri reagon ashpër për daljen “me gjoks jashtë”

Prej 24 orësh është në qendër të vëmendjes së mediave për shfaqjen tek emisioni i Rudina Magjistarit ku nxori gjoksin dukshëm jashtë.

Dhe mesa duket, komentet mediatike kanë sjellë reagimin e këngëtares:

“Si nuk ma ngriti njeri bluzën dje tek Rudina se për pak do dilja topless.
Nejse, ju mos u merzisni kaq shumë se nuk e bëj më. Do e kem mendjen këtej e tutje”, ka shkruar Anxhela Peristeri në profilin e saj.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Modelja 42-vjeçare turpërohet, nxjerr ‘’zogun’’ në mes të plazhit(Foto+16)

Victoria Silvstedt, ndonëse ka ka shumë vite mbi kurriz, ende mbetet ‘’seksi’’ dhe ...